Türkiye'nin Sanal Paylaşım Platformu - Powered by vBulletin

Sayfa 1/2 1 2 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
    sercan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Üye

Status
    4
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Kova
    Takım
    A-Milli Takımı

İçimden Geçenler

İnsanın İçinden Gecenleri Kaleme Dökmesi Güzel Şey

Çok Uzun Olmasada Tek Parağraflık Yazılarımı Sizlerle Paylaşmak İstedim..

Geçmiş Ve Sen

Herkesin Mutlaka Bir Geçmişi Vardır.. Silinip Gitmesini Hayal Ettiği Bir Geçmişi.Bende Herkes Gibi Silinsin Gitsin İsterim Geçmişimin..Ama sadece geçmişimin.. Sen benim hiçbirzaman gecmişimde kalmadın..Bugün aklımdasın, Yarında Aklımda Olacaksın.. Silinmesini İstediğim Gecmişin Arasından Sadece Seni Aldım.. Tarihin Derinliklerine Gömü...len Kahramanlıklar Gibi Gömülmedin Kalbime..

Kankam..

bu geceler neden karanlık be kankam..yarin olmayısındanmı güneşin doğmayısındamı..gerçi ikiside aynı şey ya..yar yoksa güneşde yok..güneş yoksa yarda yok..bir ortasını bulamadım hayatın kankam..ne yarla yapabildim nede yarsız..ne yar vazgecti her gece rüyama girip beni ağlatmaktan..nede ben vazgctim yarden aklımı alamamaktan..ayrıca üşüyorum da kankam her ne kadar üzerimi kalın giyinsemde yarin elleri dokunmuyo ya ellerime üşüyorum..bakma böyle güldüğüme kankam aslında her anımda ağlıyor ve anımda yari düşünüyorum...

Dönüm Noktaları İle Hayat

Bazen Hayatında Dönüm Noktaları Olur Ya Hani.. Bir Sağdan Yol Gider Birde Soldan.Ortası Yoktur.. Ortası Uçurum.. Sen Sağdanda Gitsen Soldanda Gitsen Eninde Sonunda Pişman Olursun.. Sağdan Gidersen Eğer Sol'u Düşünürsün Acaba O Yolda Hayatım Nasıl Değişicekti Diye Soldan Gidersende Sağ'ı.. Ben Sol'u Tercih Ettim.. Kalbimi Dinledim Ama Yinede Seni Kaybettim.. Peki Ya Sağdan Gitseydim.. Belkide Elimi Tutardın, Gözlerime Bakardın.. Pişmanmıyım Sonuna Kadar.. Diyorum Ya Sol'u Tercih Ettim.. İyi Dinle"HAYAT"Beni İlk Kez Bu Kadar Pişman ve Bu Kadar Mutsuz Ettin...

Gittiğin Gün Var Ya, İşte Ben O Gün Kör Oldum Sevdiğim..

Gittiğin Gün Var Ya, İşte Ben O Gün Kör Oldum Sevdiğim.. Bu Gözler En Son Seni Gördü, En Son Sende Akıttı Gözyaşlarını..Gittiğin Gün Var Ya, İşte Ben O Gün Kör Oldum Sevdiğim.. Baksada Görmez, Görsede Anlamaz Oldu Ne Hayatı Nede İnsanları..Gittiğin Gün Var Ya, İşte Ben O Gün Kör Oldum Sevdiğim.. Ne Elimdekinin Kıymetini Bilir Oldum Senden Sonra, Nede Yanımdakinin.. Çünki Senden Sonra Hayatın Anlamı Kalmadı, Senden Sonra Güneşim Hiç Doğmadı, Gittiğin Gün Var Ya, İşte Ben O Gün Kör Oldum Sevdiğim Diyorum Ya Aslında Kör Olduğumdan Değil Yokluğunda Bir Türlü Bitmek Bilmeyen Gecelerden Göremiyorum.. Sen Yanımdayken Böylemiydi Bu Kahrolası Hayat.. Sen Gülünce Acardı Güneş, Gözlerinden Parlardı Gökyüzü, Masmavilerdi Gözlerin Sevdiğim.. Deniz Kadar Mavi Ve Su Kadar Berraktı Kalbin, Berrak ve Temiz.. Ya Şimdi, Ne Güneşim Kaldı, Nede Deniz Mavisi Gözlerin.. Kalmadım Sevdiğim.. Senden Sonra Bende Kalmadım.. Ölüden Farksız Yaşantımda, Bazen Tenha Bir Sokak Köşesinde Elimde İçkim Yudumlarken, Yanımda Oldugun Günleri Hayal Ederdim, Ve hER yUDUMDA yAzardım İsmini Taşlara, Duvarlara.. Bazense, Yagmurlu Bir Günde, Park Köşelerinde, Düşen Her Yagmur Damlasında Arardım Seni, Yoktun Sevdiğim.. İşte Böyle Viran Oldum Sevdiğim.. Koskoca Şehirde Sığ Kalmıştım.. Kimseye Aldırmadan Ben Sana Yanmıştım.. Bir Kez Daha Görsem O Güzel Yüzünü, Bir Kez Daha Görsem O deniz mavisi gözlerini.. Ama Göremem.. Çünki ben senden sonra KÖR OLDUM sevdiğim..
    SeN SaNıRSıN Ki iNSaN SeVDaSıNı iÇiNe GöMeR BeNiM SeVDaM SeVDa GiBiDiR iNSaNı iÇiNe GöMeR..!

Maraş_Beyi

berkan10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Bağımlı

Status
    24
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Yengeç
    Takım
    A-Milli Takımı
    çok güzel

SaNaL Üye

Status
    4
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Kova
    Takım
    A-Milli Takımı
    saolasın.

SaNaL Üye

Status
    4
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Kova
    Takım
    A-Milli Takımı
    Umudun Ateşi

Şiddetinin Bilinmediği Büyük Bir Deprem Yaşadım...
    Üzerimde çok büyük bir beton parçası vardı...
    Gücüm Kalmamıştı Artık... Taşıyamıyordum...
    Son Bir Kez Sesimi Bir Duyan Olur Diye Avazımın Çıktığı Kadar Bağırdım...
    Oldu... Sen Duymuştun Beni... Çektin Çıkardın Yıgınların En Altından...
    Tekrar Can Buldum Senle... Yaşamayı Öğrendim...
    Ta ki... Sen Benden Gidene Kadar...
    Şimdi Ne Mi Oldu ?
    Yine Üzerimde BÜyük Bir Beton Parçası...
    Bilmiyorum Kendimde Yine Avazımın Yettiğince Bagıracak Gücü Bulabilirmiyim...
    Ya da Beni Tekrar Hayat Döndürecek Bir Sen...
    Gittiğinden Beri Ne Mi Oldu ?
    1 Dakika 1 Saniye Olmaz Oldu...

Sercan GÜRBÜZ

Gaia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaLıN Kralı

Status
    Konuları
    982
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Boğa
    Takım
    Türkiye
    devami yok mu icinden gecenlerin,bence gerisi gelmeli.. yuregine saglik..

inş. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumsuz Üye

Status
    2
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Koç
    Takım
    Galatasaray
    kardeş içinden geçenlere sağlık çok güzel olmuş

SaNaL Üye

Status
    4
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Kova
    Takım
    A-Milli Takımı
    ..Hayat..

Garip Bir Dünya Bizimkisi.. Hiçbir zaman Bir Saatimiz Uymuyor Diğerine.. İnsanlar Çok Başka.. Aynı Dünya Üzerinde Yaşamamıza Rağmen Hayatlar Başka.. Sevinçler Başka, Hüzünler Başka.. Bizim Tek Bir Damla Gözyaşı Akıtmasına Kıyamadığımız İnsanların Umurlarının Dışında Kalıyor Yıkılmamız.. Mecnun Gibi Sevne İnsan Leylasını Bulmaya Çalışırken Darbe Yiyor Sırtına.. Ve Hiç Kimse Umutla Bakamıyor Yarına.. Şe.efsizler Her Zaman Kazanırken, Şerefiyle Yaşayan İnsan Muhtaç Kalıyor Bir Bardak Suya.. Dedim Ya Çok Garip Bu Dünya.. Yaşanılıcak Gibi Değil Ama, Yaşanıyor Zorla..

Sercan GÜRBÜZ

SaNaL Üye

Status
    4
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Kova
    Takım
    A-Milli Takımı
    !.YAR.!

Hatırlarmısın yar Yüzüne Son Kez Baktığımda Gözlerimden Yaşlar Süzülmüştü ve Sana "Hiç Kimse Senin Gibi Olamıyacak" Demiştim Sense Kızmış ve "Seni Benden Daha Çok Mutlu Edicek İnsanlar Çıkıcak Karşına" Demiştin Başımı Yere Eğdiğimde "Beni Kırıyosun" Demiştin Bense "Peki" Diyip Silmiştim Gözyaşlarımı.. Sen Kabullendiğimi Sanmıştın.. Ama O "PEKİ" de cok şey gizliydi.. O Peki'de Gittiğinde Dünyamın Yerle Bir Olacağı, Gittiğinde Gecelerimin Çoğalıp Gündüzlerimin Kaybolacağı, Gittiğinde Zaman Geçiyor Gibi Görünsede Aslında Duracağı Gizliydi.. Anlamadın Yâr...

Sercan GÜRBÜZ

Egeliboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADAS

Status
    Konuları
    276
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Beşiktaş Spor
    Sercan gönlüne saglik hepsini cok begendim...

SaNaL Üye

Status
    4
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Kova
    Takım
    A-Milli Takımı
    Döktüklerim İçimmi, Yoksa Gözyaşımı ?

ustuğumda içimceki senin bitip kayboldugunu düşünüyorsan yanılıyorsun.. Ben o susmalarımda saklıyorum seni.. Paylaşmaktan korkuyorum kendimle bile.. En derindeki yerinle ben nerdeysem sende ordasın.. Uyudugumda, Uyandığımda aklımın bi kıyısında baş ucumdasın.. Sonsuzluk koydum adını ve sonsuza kadar da orda kalıcaksın.. Yanlız hissetiğimde kendimi hep hayalin gelir aklıma.. Biraz gülümser biraz da ağlarım.. Erkekler ağlamaz kanununu ben senin için yok sayarım.. Ellerini benden başkası tuttuğunda bi bıkkınlık bi soğukluk olur ruhumda.. Canımı alsanda Ya Rab kurtulsam bu azaptan derim.. Ama sonra yine seni getirrim aklıma.. Sende beni getirirsin geri bana.. Ve Şükrederim gecelerden sabahlara.. Var olmasanda şimdi bir zamanlar benimleydin yanımdaydın.. Kısacık dünyada belkide en uzun yalanımdın.. Kimsenin dolduramayacağı bir yerin var.. Yıllarda gecse aradan unutulmayacak bir hayalin.. Derin yaralar bıraktın bende.. günlerce sadece sustum.. Delirdim sandım.. Aslında sadece sanmadım.. Yokluguna alışamamayı kendimce delirmek saydım.. Ama dön artık ne olur.. Ben bu sevda yüzünden haddinden fazla yıprandım..

Sercan Gürbüz
    GEL ARTIK

Söylenecek söz bitince içindeki umutta ümitte bitti varsayar insan.. Bu yüzdendir ki sözlerim bitmesin diye hep dua ederim gecelerden sabahlara.. Sözlerim biterse bilirimki umudumda ümidimde biticek.. Umudum ve ümidim olmadan geri geleceğin günü nasıl beklerim.. Kendimi nasıl oyalar, iz bıraktıgın yaraları nasıl bertaraf ederim.. Aslında bakma lügatımda sana sarfetmediğim kelime kalmadı ama umudunda ümidinde yok olucagı düşüncesi hep bir taraflara çeker beni.. Kullandıgım kelimeleri binlerce kez tekrarlar kendimi böyle avuturum.. Sana binlerce kez seni seviyorum demişliğim vardır.. Uğruna Ölürüm cümlesi bir çok kez dökülmüştür kalemimden kağıdıma.. Ama hiçbirinin hiçbir anlamı yok.. Eğer yazılan binlerce şey gercek olsaydı ve bir anlam içerselerdi sen yanımda, benimle olurdun.. Çünki ben bu kalemden bu kağıda kaç kez "GEL ARTIK" yazdım bilmiyorum.. Gelmiyorsun ya yazılanların boş oldugunu burdan anlıyorum..

..Sercan Gürbüz..

EKSİK

Sonu aslında en baştan belli olan uçsuz bucaksız, kimsenin olmadıgı,sakin ve bir o kadar da ıssız bir yolda yürüyorum bir başıma..Karanlığa Aldırmadan.Aslında nereye gittiğimde meçhul.Belkide Kalbimi Dinliyorum.Senden sonra hayatımda bu yol gibi oldu.. Uçsuz Bucaksız ve Issız..Sen gidince ne kadar mutluluk neşe varsa senle gitti.Hayat sevincimide aldın götürdün benden.Ama pes etmemeye çalıştım hep.Hayatı oldugu gibi yaşamaya calıstım..Olmadı bir türlü başaramadım.Sensiz hep birşeyler eksik kaldı.Kimse ile dolduramadım boşluğunu.Kimse olamadı senin gibi.Boş ve yalan aşklara yelken açtım.Hep aradım senin gibi değil ama sana benzeyecek birini..Bulamadım.. Ve ben hiç bir zaman yokluguna alışamadım.Hep ağladım hep kanadım ama derdimi kimselere anlatamadım.. Bilmem belkide hatayı en başta yaptım.. Seni sevdim sana bağlandım.. Ama anladımki sonun var.. Hersey gibi seninde.. Ağlamak gelsede içimden susacağım.. Her ne kadar zor olsada o güzel gözlerini unutmaya çalışacağım
    ..Sercan Gürbüz..