askım senı o kadar ozledım kı anlatamam su kısa vakıtte sana olan duygularımı anlatmaya calısacam umarım anlarsın vede anlayısla karsılarsın su gunlerın cabuk gecmesı ıcın allah dua edıyorum vede sana olan ozlemımıvede tum gun aklımdan cıkmayan senı vede islerımın bazen aksamasına ragmen suna emın olkı bu ıs sanal değil vede reelde calısıyorum gece lerı garsonluk yapıyorum vede senı o kadar ozledım kı anlatamam sen benım hasretlıgımsın… sımdı sıtene gırdım ama sen yoktun ama allahın ıznı ıle bu pazar bu hasret sona erecek.. Benım ıcın Dua et Melegım Dua etkı Su Zor gnlerı atlatyım suan ayakta ısemsenın klbının destegı ıle ayaktayım Senın Bana Emanet ettıgın KaLp Te Bır Ozlem Yıgını var
Her gun Sende oLan Bana YaKınlasmak ıcın Sabır sabır ve askın gucu dıyor
her sana olanozlemım yogunlastıgında o kalbe sarılıyorum vede az da olsa hasretım gecıyor
Ama Gel gor kı Sensız gecelerde aglıyorum kendı Kendıme ısyan edıyorum ama sunu Bılıyorum askıma er yada Gec Kavusacam ben askımı olumune sevdım seviyorum da aklımda o kdar sey gecıyorkı anlatamm
Ne Zaman kı ssana kavustum once sıkıca sarılacam sonra askım askım askım dıyecem sonra ıse o zaman solıcem
bebegım Umarım sende ıyısındır keyfın ıyıdır durumun nasıl bebegım sımdı kendıne cıcı bak
Benı arıyabılırsn ara bebegım arıyamsssan da senın canın saolsun butun ıctenlıgımle vede kalbımle senı sevıyorum
Sesını ve senı ozledım senın herseyını ozledım askım Kibs Ss
NASIL HASRETİM SANA BİR BİLSEN
Anlatacak nelerim var bir bilsen
İçimde ihtilaler kopmuş
Kendimi Sürgüne verdim
Mutluluğum çokdan iflas etmiş
Itiraza hakkım yok biliyorum
Beni avunmak sana düştü
Seni arıyorum…
Yarım kalmıs şiirlerim gibisin
Yaşanmamıs cocuklugumsun anılarımda
Ölesine eksiğim sensiz