Türkiye'nin Sanal Paylaşım Platformu - Powered by vBulletin

Sayfa 1/3 1 2 3 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası
    dolphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Maniac

Status
    161
    Cinsiyeti
    Burcunuz

Katılımlarınızı Bekliyorum.. (lütfen bir kaç cümle)

Alıntı crazy angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Savasin en kanli gunlerinden biriydi. Asker en iyi arkadasinin az ileride, kanlar icinde yere dustugunu gördü. İnsanin basini bir saniye siperden cikaramayacagi gibi bir ates altindaydilar Asker tegmenine kostu hemen: Komutanim, bir kosu
    arkadasimi alip geleyim mi? "Delirdin mi?" der gibi bakti
    tegmen... Gitmege degmez oglum, arkadasin delik desik olmus. Buyuk olasilikla ölmustur bile. Kendi hayatini da tehlikeye atma sakin! Ama asker o kadar israr etti ki, tegmen izin vermek zorunda kaldi.Peki, dene bakalim! Asker yogun ates altinda firladi siperden ve mucize eseri, Arkadasinin yanina kadar gitti, yarali arkadasini sirtlandigi gibi tasidi. Birlikte siperin icine yuvarlandilar. Tegmen kosup yaraliya bir goz atti ve nefes nefese bir kenara yikilmis askere
    döndu: Sana hayatini tehlikeye atmaya degmez, dememis miydim! Bu zaten ölmus...Degdi Komutanim, degdi! dedi asker.Nasil degdi, arkadasin zaten ölmus, görmuyor musun? Gene de degdi komutanim, cunku yanina vardigimda henuz yasiyordu...
    Ve onun son sözlerini duymak, dunyalara bedeldi benim icin... Ve, hickirarak, arkadasinin son sözlerini tekrarladi: "Geleceginibiliyordum!" GELECEGINI BILIYORDUM!
    Kalbimizde "arkadaslik" denilen bir mucize var. Nasil oldugunu, nasil basladigini bilemezsiniz. Ama
    bunun ozel bir armagan oldugunu, Allah'in bir lutfu oldugunu bilirsiniz.
    Gercekten de arkadaslar nadide mucevherlerdir. Yuzunuzu guldurup, basarmaniz icin cesaret verirler.
    Sizi dinlerler ve kalpleriniacmaya hazirdirlar.

______________________________ ______________________________ _______
    böyle arkadaşlıklar buldunuz mu siz hiç hayatınızda.. samimiyetle varsa adını yazın, ona olan duygularınızı yazın, hemde hiç çekinmeden, bütün yalın ifadelerinizi, yapmacıksız ve riyasız bir şekilde grurdan arınarak kibirden uzaklaşarak yazın ve şahit edin bizi dostluğunuza.. sanki hesap günündeki gibi açın kalbinizi..

belki görür bir gün bu yazdıklarınızı ve koşar hemen yanınıza mesafelere aldırmadan, engel tanımadan belki beklediğiniz tüm sıcaklığı ifade edebilir size ve işte o zaman şahit olur tüm mahlukat birbirini bu şekilde seven insanların varlığına ve o zaman kötülüklere kefaret olur sevginiz, dostluğunuz, kardeşliğiniz...

yazın insanoğlu yazın ki bileyim hala böyle arkadaşlıkların, hala böyle dostlukların ve halaa böyle kardeşliklerin olduğunu; bileyimki insanlığa olan inancım yitirmesin beni,
    yitirmesin her gecenin sabahı her kışın bir baharı her kötülüğün bir sonu olduğu düşüncesi beni..

şimdiden teşekkür ederim.
    saygılarımla..
    TÜRKMEN.

bu vahşi kızıl fondan savrulan dağlardan taş yağan bulutlardan
    BEN SANA SIĞINIYORUM...

*ERROR* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Patron

Status
    Konuları
    858
    Kan Grubu
    B Rh (+)
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Türkiye
    Vardı Dostum Cenap Adında ılkokul 4 sınıfta ıken benım ıcın bır sınıf kısıyle kavga eden sımıtnı paylasan bır dostum vardı ama kader bır anda ayırdı yollarımızı ve yaztatılınden sonra hıc ama hıc gormedım ne adı nede şanı kaldı bır tek aklıma dser ıste boyle arada yolda pederle rastlasırlar selam soylermıs bana seneler once sımdılerde buda yok onu cok yad edıyorum hemde cokk...
    Gerci Onun yerını dolduran allaha sukur ki bir kankim var deli dolu hayat manyagı bır sahıs benım ıcın kankımde bır cenap bende onun ıcın aılevı bır kardeslık kankımle olan ılıskım suan ıyı var kardesım

çiLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Status
    Konuları
    21
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Koç
    Takım
    Türkiye
    ben en yakın arkadaşımı 3 sene önce kaybettim şimdi yok sadece arkadaşlarım var o kadar

*ERROR* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Patron

Status
    Konuları
    858
    Kan Grubu
    B Rh (+)
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Türkiye
    Ben ne yim senın ıcın peki çiLEK

†αηqєLi¢α† - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [[†]]You'rє pα†hє†ic[[†]]

Status
    106
    Burcunuz
    hayde mrkLa bekLyrz sorunun cvbını

isimsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaLıN Kralı

Status
    Konuları
    182
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    İkizler
    Takım
    Beşiktaş Spor
    ŞU ANDA BİZ 5 KİŞİYİZ bende dahil. yani çok samimiyiz. birde Cengiz diye bir kardeşim.
    yani gerçekten toplam çok samimi olduğum kişi sayısı 5. bizim diğer 4 kişi isimleride Fatih, Serdar, Ömer, Ali. bir şey yapalım diyoruz ki genelde böyle fikirler fatihin başından çıkıyor. ev tutalım bizim mekan olsun diyor eyvallah diyoruz. araba alalım dediler ben olmaz dedim ama seve seve tamam demek zorunda kaldım. gerçi şu anda o sevdadan da vazgeçtiler . bizim burası kırsal bölge olduğu için; bahçe yapalım kendimize dediler. tamam dedik, onuda es geçtik şimdilik. şimdide bi dükkan kiralayalım. eee ne yapcaz yaparız bir şeyler diyorlar. işin kötü tarafı karar alınırken hep enson benim haberim oluyor. çünkü karşı çıkacağımı biliyorlar.

cengiz ayrı benim için. sağolsun tanışmamız biraz olaylı olmuştu ama şu anda gayet iyi. elimden geldiğince onun için her şeyi yaparım. tabi oda benim için. yüce mevlam muhabbetimizin bozulmasına müsade etmez inşallah.

MaD_DeaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Maniac

Status
    Konuları
    59
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Koç
    Takım
    Türkiye
    aynen öle canım merakla bekliyoruz sorunun cevabını
    neyse benimde var 13 senedir benimle birlikte o benim canım hı bu arad a
    bide canım olan birisi daha var sitemin özeliiiiiiii

naughty girl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaLıN Kralı

Status
    Konuları
    23
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Kova
    Takım
    Galatasaray
    benim 2 senelik bi dostluğum vardı.sonradan dostum olmadığını anladım yaa.başımdan çok uzun bi olay geçtii.tek arkadaşım dostumdu benimm.beni çok kötüü bi duruma düşüğrmeye çalıştı bi erkek için.asıl dostum onun odasında kalan kızmış meğer beni n zor zamanlarımda yanlız bırakmadıı...SENİ ÇOOK SEVİYORUM DOSTUMM..

irem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oßstiNate

Status
    Konuları
    1494
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Galatasaray
    benim 2 senelik bi dostluğum vardı.sonradan dostum olmadığını anladım yaa.başımdan çok uzun bi olay geçtii.tek arkadaşım dostumdu benimm.beni çok kötüü bi duruma düşüğrmeye çalıştı bi erkek için.asıl dostum onun odasında kalan kızmış meğer beni n zor zamanlarımda yanlız bırakmadıı...SENİ ÇOOK SEVİYORUM DOSTUMM..ayy üzüldüm bak iş.bnm başıma glmz eminim glmz bnmde bar işte en iyi arkadasım adı gizem cok ii bi kız içi dışı br tek güvendiim
    bide cagatay va işte oda bnm en ii dostum gerçi nerdedyse tüm kötü alışkanlıklarım ondan gecmiş olmasınza ragmen ii cocuk

naughty girl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaLıN Kralı

Status
    Konuları
    23
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Kova
    Takım
    Galatasaray
    yaa bi erkek için beni düşürmeye çalıştığı durumu bilsenizzzkız şu anda ne biliyormusunuz o olduu.çok ciddi,yim artık bu işi yapıyoo...