Türkiye'nin Sanal Paylaşım Platformu - Powered by vBulletin

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    incitanesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Maniac

Status
    Konuları
    259
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Oğlak
    Takım
    Türkiye

nasılsın(ız) ?

Merhaba bugün nasılsın(ız) ? hepimizin günlük hayatta çokça kullandığımız nasılsın(ız) kelimesi? Nasılsın(ız)’ı biraz arayalım ne dersiniz?
    Hava soğuk üşüyoruz güneşte yanıyoruz biz nasıl bir kimyaya sahibiz gerçekten böyle çözemedim daha…
    Bir an oluyor dünyayı elimizde çevirebilen bir edayla,bir an oluyor süt dökmüş kedi misali sus pus karamsarlıkta baş rol oynuyoruz.Hele o vazgeçemediğimiz takıntılarımız da eklendi mi tamam kendimize göre bir işimiz var demektir.

Bir işimiz var ama ekstradan sorun hediyeli geliyor bize yüksek ihtimal…Sormadan edemiyorum.Peki bu sorunlar için (Kendi) Ar-ge(Araştırma geliştirme merkezi) ni kurdun mu?.Ben İncitanesi Ar-ge merkezimi ilkokul çağlarında kurdum şimdi saçlarıma kar yağmak üzere ve hala İncitanesi Argenin başkanıyım ve bu dünyadan kuş misali göç edip gidene kadar devam edeceğim…

İncitanesi Argenin ilk projelerinden söz edeyim size,Mutlu olmak için her zaman kayalar gibi sağlam geçerli bir sebep bulmak.İncitanesi Arge olarak çağımızın işsizlik gibi gördüğümüz bu sorunun çözümü için gece gündüz çalıştık,araştırdık sorduk soruşturduk ve netice çözüm olarak mutlu olabilmemiz için:

*İnsan olduğumuzun farkına vardık,kısaca açıklamam gerekirse.İnsanız yaratılanların en mükemmeli eee o zaman değerliyiz (İlk başta insan olarak değerliyiz) ve buna ek olarak mükemmel olsak ta hata yapma lüksümüz var çoğunlukta.
    Tabi ki her insan bunun farkına varamaz.Varmasını bekleyemeyiz,yapmamız gereken Ve bunun aksini dile getirdiğinde İncitanesi Arge olarak yukarıda söz ettiklerimizi,hatırlatıyor ve değerimizi geri alıyoruz..ve mutlu oluyoruz….

Peki, siz Kendi Arge’nizi ne zaman kurdunuz veya kurmak için ne bekliyorsunuz?

Sorunlarımı seviyorum desem, ne dersiniz bilemem ama şunu söylemek istiyorum…
    Her sorun aynı zamanda bir çıkış yolu bulmak için bir nedendir. Sorunlar ve çözümleri insanın geliştirmesine tecrübesiyle birlikte en büyük rehberdir.(İnanmıyorsanız denemek bedava)

Ölüm Allahın emri de ah şua ayrılık olmasaydı…Bunu çok isterdik dimi çeşitli nedenlerle hepimiz sevdiklerimizden ayrıyız ve hep hayıflanıyoruz kendimize,alıkoyamıyoruz bir türlü bundan kendimizi

Ama biz bu Ayrı kalma görüşüne pek katılmıyoruz İncitanesi Arge olarak.Hayattan öğrendik ki İnsanlar aynı evde nefes nefese bile olsa istemedikleri,arzulamadıkları zaman iki yabancı olabiliyorlar ve bu onlar için hiçte zor olmuyor…

İncitanesi Arge olarak şuna inanıyoruz…

İnsanın duygularına asla gem vurulamaz.O bedenen olmasa da sevdikleriyledir ve huzur bulduğu yerdedir her zaman Mesafelerin ve bir takım engellerin önemi yoktur….Tüm ruhuyla ve aklıyla hala onu tebessüm ettirebilir Sevdikleriyle bahçelerde en güzel çiğdem çiçeğini bulmak için yarıştığı birkaç dakikalık düşününce bile,küçük bir bebeğin doğumuna tanıklık edip sonra onunla arkadaşlık edip bir şeyler paylaşmak ortak bir noktada buluşmak…Bunlar ve bunun gibi şeyler insanı bizleri mutlu edebilir.yeter ki mutlu olmaya,güçlü olamaya niyetimiz olsun….
    Tüm bunları hatırladıktan/öğrendikten sonra peki şimdi kendinize bir sorun bakalım Nasılsın(ız)?
    Sevgi ve saygılarımızla,İncitanesi Arge

hazall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HeMŞire

Status
    Konuları
    702
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Boğa
    Takım
    Galatasaray
    tsk ederız gusel bı paylasımdı

incitanesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Maniac

Status
    Konuları
    259
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Oğlak
    Takım
    Türkiye
    Alıntı hazall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tsk ederız gusel bı paylasımdı
    o mutluluk bana ait

Gaia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaLıN Kralı

Status
    Konuları
    982
    Kan Grubu
    ????
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Boğa
    Takım
    Türkiye
    tesekkurler, yureginize saglik
    "Kendini kesfedebilmenin bedeli degildir delirmek,
    Delirebilmenin bedelidir kendini kesfetmek"

*ERROR* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Patron

Status
    Konuları
    858
    Kan Grubu
    B Rh (+)
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    Aslan
    Takım
    Türkiye
    Harıka Bır Yazı kişisel Gelısım Ustune Super Bır Yaklasım Tebrık Etmek Gerekıyor
    Konuya Ilk Gırdıgımde Antalya Arge Yapı SIrketı Geldı Aklıma Daha Sonra Boyle Bır Konuyu Acıkcası Beklemıyordu.Insan Kendı Doktoru Olabılmelı.Dusunce Yapısı Olarak Cok Sey Ifade eder Insanlar Ama Bos Sozcuklerın esırıdır Gunumuzdekı kısıler.Burda yorumlamak yerıne bende yapdım demek ve gelıstırme notlarını belıtrmek hos olurdu umarım boyle bısey olur bende sızlerle paylasırım

Konuyu Sabıtlıyorum Harıka

güzelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SaNaL Üye

Status
    Konuları
    2
    Kan Grubu
    0 Rh (+)
    Cinsiyeti
    Burcunuz
    İkizler
    Takım
    Fenerbahçe
    yazı güzeldi beyendim başka paylaşımlarda eklerseniz okumaktan keyif alırız.